top of page
Search

Přidaná nová představení "Všechny báječné věci" s Danem Krejčíkem a další "Úča musí pryč!"


Milí návštěvníci našeho divadelního festivalu!

Děkujeme, jak hojně navštěvujete všechna představení, proto jsme se rozhodli, že ještě pár přidáme!


V neděli 15.8. se přidává odpolední představení "ÚČA MUSÍ PRYČ" od 16:00. Vstupenky koupíte tady.


A máme pro Vás i jednu změnu - dne 23.8. se od 20:30 neodehraje představení "Milostný dopis ženě, kterou nemilujeme", ale večer místo něj zahrajeme náhradní představení "VŠECHNY BÁJEČNÉ VĚCI" s Danem Krejčíkem v hlavní roli.

Hlavní a jedinou postavou hry je chlapec, který má za 80 minut jeden jediný úkol – přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet. Dojemná, vtipná interaktivní inscenace o hledání duvodů proč žít.

Divák si během představení projde třiceti lety života jednoho výjimečného chlapce, jehož maniodepresivní matka se pokusila o sebevraždu – a on se jako dítě rozhodne začít psát seznam věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet. Ve psaní seznamu, v němž pokračuje od dětského věku až do dospělosti, se nakonec dostane až k číslu 1 000 000. Tenhle milion báječných věcí ho provází životem, v jehož průběhu je třeba se vyrovnat se strastmi dospívání, první láskou a naneštěstí i s dalšími matčinými pokusy a také se svou vlastní bipolární poruchou.

Vstupenky koupíte na tomto odkaze.


Těšíme se na vás!1,305 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page